Oferujemy dostawy na dowolnie wskazany adres, nie tylko na terenie Polski. Po indywidualnych uzgodnieniach – także do innych państw.
Współpracujemy z wieloma przewoźnikami na terenie Polski – m.in. DPD, INPOST, RABEN, DHL.
Zakupiony towar otrzymasz w terminie określonym przy produkcie*, liczonym od otrzymania od Ciebie przelewu lub od chwili wybrania przez Ciebie przesyłki za pobraniem.

Jako jedyna firma w Polsce połączyliśmy swoją bazę produktową z naszymi głównymi dostawcami, firmą HENDI, FINEDINE oraz GRAFEN dzięki temu każdy produkt widoczny jest w realnym dostępnym stanie,co pozwoli uniknąć nieporozumień na etapie wyboru odpowiedniego sprzętu.
Jeśli któryś z przedmiotów jest chwilowo nie dostępny, nic strasznego, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy a sprawdzimy czas dostawy.

Produkty marki HENDI, można odebrać osobiście w 3 miastach: WARSZAWA, GDAŃSK i POZNAŃ, po wcześniejszym zamówieniu.
(brak możliwości płatności na miejscu, tylko przedpłata)

Zamówienia powyżej 800 zł netto realizujemy nieodpłatnie, dla pozostałych koszt dostawy jest stały i wynosi:
-21zł przedpłata 
-25zł pobranie

Wyjątkiem są meble ze stali nierdzewnej. Dostawa poniżej 3000zł NETTO płatna zgodnie z naliczaniem w koszyku. Powyżej tej kwoty dostawa jest darmowa. Więcej informacji znajdziesz w trakcie dokonywania konkretnego zakupu.

Każdą przesyłkę z naszego sklepu powinieneś sprawdzić podczas dostawy, przy kurierze. Zwróć uwagę czy nie jest uszkodzona i czy zawartość jest zgodna ze złożonym zamówieniem. Ewentualne uszkodzenia lub niezgodności spisane w formie protokołu, będą dla nas podstawą do uznania reklamacji. Niesporządzenie protokołu szkody przy kurierze skutkować może z utratą możliwości do zwrotu towaru.

*szacowany czas realizacji zamówienia, w chwili gdy termin może się wydłużyć klient zostanie o tym poinformowany