Urządzenia grzewcze

Urządzenia grzewcze

Array
(
  [nleft] => 1208
  [nright] => 1213
  [level_depth] => 3
  [id_parent] => 821
  [id_shop_default] => 1
  [is_root_category] => 0
  [position] => 11
  [date_add] => 2018-02-20 15:20:25
  [date_upd] => 2019-02-11 12:17:53
  [name] => Urządzenia grzewcze
  [link_rewrite] => urzadzenia-grzewcze
  [description] => 

W naszej ofercie znajdą Państwo nadstawki grzewcze na stół jedno- i dwupoziomowe oraz stoły grzewcze przyścienny i centralny przelotowy.

Nadstawki w standardzie zostały przygotowane do zamontowania na stałe, na życzenie klienta mogą zostać wykończone stopkami regulowanymi. Nasze urządzenia charakteryzują się szybkim czasem nagrzewania, oszczędnością energii oraz łatwą i intuicyjną obsługą.

W stołach grzewczych półka wewnątrz jest perforowana, co umożliwia skuteczny przepływ gorącego powietrza oraz bezpieczny równomierny rozkład temperatury w korpusie. Temperatura w zakresie 30-60 °C.

Dla zapewnienia stabilności i trwałości urządzenia grzewcze są spawane, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej AISI 430, spełniającej wymagania w zakresie higieny i bezpieczeństwa.

Wszystkie modele urządzeń grzewczych mogą zostać wykonane w całości w Standardzie AISI 304.

Produkujmy również meble ze stali nierdzewnej na wymiar odpowiadający Państwa potrzebom. Zapraszamy do kontaktu, doradzimy i pomożemy znaleźć rozwiązanie!

[meta_title] => Nierdzewne urządzenia grzewcze - sprawdź ofertę dostępnych produktów! [meta_description] => Nasza oferta sprzętu kuchennego obejmuje nierdzewne urządzenia grzewcze. Wejdź na stronę naszego sklepu internetowego i zobacz pełną ofertę. [meta_keywords] => [id] => 1287 [image] => ) 1

Przepraszamy

Brak produktów w kategorii