Filtruj według

Producent

Producent

Termosy transportowe

Termosy transportowe

Array
(
  [nleft] => 4104
  [nright] => 4105
  [level_depth] => 3
  [id_parent] => 816
  [id_shop_default] => 1
  [is_root_category] => 0
  [position] => 1
  [date_add] => 2018-02-20 13:53:01
  [date_upd] => 2020-11-23 14:43:06
  [name] => Termosy transportowe
  [link_rewrite] => termosy-transportowe
  [description] => 

Termosy gastronomiczne to obowiązkowy element wyposażenia każdego lokalu, który oferuje usługi cateringowe. Możliwość bezpiecznego transportu i utrzymania optymalnej temperatury posiłków to obowiązek każdej tego typu firmy. Oferowane przez nas termosy transportowe łączą w sobie estetykę, trwałość oraz odpowiednie parametry termoizolacyjne. Nasze produkty są chętnie wybierane przez hotele, restauracje, domy weselne, szkoły, przedszkola, a także firmy, które organizują imprezy plenerowe.

W asortymencie mamy termosy o zróżnicowanej pojemności. Wśród nich znajdziesz pojemniki przeznaczone wyłącznie do przechowywania ciepłych i zimnych napojów. Odrębną kategorię stanowią termosy transportowe do żywności. Dużym atutem wszystkich produktów jest solidna konstrukcja i wysoki poziom odporności na wstrząsy. Niezawodne zamknięcie zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem termosu i utratą temperatury. W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Praktyczne uchwyty ułatwiają transport. Termosy na napoje są dodatkowo wyposażone w szczelny kran. Oferujemy także modele, których kształt umożliwia piętrowanie. Wysokiej jakości izolacja pozwala utrzymać optymalną temperaturę potraw nawet do 8 godzin. Termosy gastronomiczne wyposażone są również w specjalny wentyl odpowietrzający. W naszym sklepie dostępne są modele znanych i cenionych dostawców. Wszystkie produkty są objęte 12-miesięczną gwarancją producenta.

Termosy gastronomiczne to prosty sposób na utrzymanie optymalnej temperatury potraw przez dłuższy czas. Element wyposażenia, który jest niezbędny w przypadku firm oferujących usługi cateringowe.

[meta_title] => Termosy transportowe - profesjonalne produkty w przystępnych cenach [meta_description] => Potrzebujesz profesjonalnych oraz jakościowych termosów transportowych? Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i zobacz nasz asortyment. Zapraszamy. [meta_keywords] => [id] => 1044 [image] => ) 1

63 produktów

Pokazano 1-12 z 63 pozycji

Aktywne filtry