Umywalki gastronomiczne

Umywalki gastronomiczne

Array
(
  [nleft] => 4300
  [nright] => 4301
  [level_depth] => 3
  [id_parent] => 819
  [id_shop_default] => 1
  [is_root_category] => 0
  [position] => 8
  [date_add] => 2018-02-20 14:17:27
  [date_upd] => 2021-01-25 12:45:19
  [name] => Umywalki gastronomiczne
  [link_rewrite] => umywalki-gastronomiczne
  [description] => 

Umywalki gastronomiczne to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego lokalu działającego w tej branży. Przemyślany projekt i zastosowanie wysokiej klasy materiałów znacznie ułatwia zachowanie higieny w miejscu pracy. Zróżnicowany wybór dostępnych modeli pomaga w zakupie umywalki idealnie dopasowanej do potrzeb danego lokalu.

Oferowane przez nas produkty są wykonywane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Ich powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu i konserwacji. Jednocześnie umywalki gastronomiczne są odporne na powstawanie rdzy oraz negatywny wpływ niekorzystnych warunków termicznych. Nawet pomimo czyszczenia silnymi środkami chemicznymi zachowują swój pierwotny wygląd i właściwości. Starannie zaprojektowane rozmiary i kształt znacznie poprawiają ergonomię produktu i ułatwiają jego użytkowanie.

W naszej ofercie dostępne są umywalki do gastronomii wyposażone w system bezdotykowy. Prosty w obsłudze system włączania kolanem umożliwia zachowanie najwyższego poziomu higieny. Każda umywalka jest wyposażona w wyprofilowany kran. Wybrane modele mają także wbudowany dozownik mydła. Do zestawu dołączone są niezbędne elementy umożliwiające sprawne podłączenie umywalki. Na uwagę zasługuje również prostota montażu wszystkich dostępnych modeli.

Oferujemy starannie wyselekcjonowane produkty renomowanych dostawców. Zróżnicowane rozmiary pozwalają dobrać umywalkę dostosowaną do specyfiki i wymagań danego lokalu. Wszystkie produkty są objęte 12-miesięczną gwarancją producenta.

Umywalki do gastronomii to elementy, które ułatwią zachowanie nienagannej czystości w Twoim lokalu. Wybierz odpowiedni model i spełnij rygorystyczne normy sanitarne.

[meta_title] => Umywalki gastronomiczne - serdecznie zapraszamy do zakupów w NGastro! [meta_description] => Nasz asortyment z kategorii „Higiena” obejmuje też umywalki gastronomiczne. Sprawdź pełną ofertę i ceny tego asortymentu. Serdecznie zapraszamy do NGastro. [meta_keywords] => [id] => 1107 [image] => ) 1

Aktywne filtry

brutto 940,61 zł 1 190,64 zł
netto 764,72 zł 968,00 zł
brutto 732,66 zł 927,42 zł
netto 595,66 zł 754,00 zł