Fontanny czekoladowe

Fontanny czekoladowe

Array
(
  [nleft] => 895
  [nright] => 896
  [level_depth] => 4
  [id_parent] => 847
  [id_shop_default] => 1
  [is_root_category] => 0
  [position] => 5
  [date_add] => 2018-02-20 12:39:40
  [date_upd] => 2023-03-03 13:38:02
  [name] => Fontanny czekoladowe
  [link_rewrite] => fontanny-czekoladowe
  [description] => 

Niezmiennie czekolada jest jednym z najbardziej uwielbianych słodkich przekąsek. Może być też jedną z atrakcji na mniejszych i większych uroczystościach. Fontanny czekoladowe są efektowne i sprawdzą się zawsze. W płynnej czekoladzie można zanurzyć owoce, chrupki, słone przekąski. Na czekoladowe fondue skuszą się osoby w każdym wieku.

Fontanna czekoladowa dodatkową atrakcją na każdej imprezie

Fontanna czekoladowa jest fantastyczną propozycją zarówno dla osób prywatnych, jak i restauratorów, którzy wynajmują sale na wesela, chrzciny i inne wydarzenia. Obecność fontanny będzie dodatkową atrakcją, jaką docenią wszyscy goście. To profesjonalne urządzenie dla gastronomii przyczyni się do tego, że wszyscy będą bawić się znakomicie.

Efektowna i prosta w obsłudze

Sama konstrukcja i sposób działania takiej fontanny jest dosyć prosty. Urządzenie podgrzewa i roztapia czekoladę, która następnie kierowana jest do góry i spływa niczym woda w fontannie.  Gładkie kaskady z daleka przyciągają spojrzenia. Modele dostępne w naszym sklepie są estetyczne i trwałe, a ich obsługa jest bardzo prosta. Przez to, że te urządzenia gastronomiczne są wykonane ze stali nierdzewnej, są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu fontanna posłuży przez lata.

[meta_title] => Fontanny czekoladowe do restauracji i cukierni - Sklep nGastro [meta_description] => Niezmiennie czekolada jest jednym z najbardziej uwielbianych słodkich przekąsek. Może być też jedną z atrakcji na mniejszych i większych uroczystościach. [meta_keywords] => [id] => 856 [image] => ) 1

Aktywne filtry

brutto 261,39 zł 330,87 zł
netto 212,51 zł 269,00 zł