Okapy gastronomiczne

Okapy gastronomiczne

Array
(
  [nleft] => 4576
  [nright] => 4621
  [level_depth] => 3
  [id_parent] => 821
  [id_shop_default] => 1
  [is_root_category] => 0
  [position] => 9
  [date_add] => 2018-02-20 15:11:48
  [date_upd] => 2019-02-11 12:16:50
  [name] => Okapy gastronomiczne
  [link_rewrite] => okapy-gastronomiczne
  [description] => 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo trzy rodzaje okapów – nawiewne, nawiewno-wywiewne i kondensacyjne. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 430 i spełniają wymogi dotyczące higieny i bezpieczeństwa.

Okapy wywiewne wychwytują i odprowadzają ciepło, parę i zanieczyszczenia powstające w procesie gotowania, smażenia i pieczenia w profesjonalnej kuchni, bez dodatkowego doprowadzenia świeżego powietrza. Oferujemy trzy modele okapów wywiewnych – skrzyniowy, skośny i trapezowy, każdy z nich w dwóch wariantach – przyścienny i centralny.

Okapy nawiewno-wywiewne przeznaczone są do pomieszczeń zamkniętych z centralnymi systemami wentylacji. Wychwytują i odprowadzają ciepło, parę i zanieczyszczenia, jednocześnie zapewniając odpowiedni bilans powietrza nawiewanego i wywiewanego. Do wyboru trzy modele okapów nawiewno-wywiewnych – indukcyjny, kompensacyjny i kompensacyjno-indukcyjny, każdy w dwóch wariantach – przyścienny i centralny

Okap kondensacyjny wychwytuje i odprowadza parę wodną oraz ciepło znad urządzeń niewytwarzających tłuszczu, takich jak zmywarki i kotły warzelne.

Łapacze tłuszczu, króćce przyłączeniowe i oświetlenie to wyposażenie dodatkowe, które należy dobrać.

Okapy mogą zostać wykonane w całości w Standardzie AISI 304.

Produkujmy również meble ze stali nierdzewnej na wymiar odpowiadający Państwa potrzebom. Zapraszamy do kontaktu, doradzimy i pomożemy znaleźć rozwiązanie!

[meta_title] => Nierdzewne okapy gastronomiczne - zapraszamy do zakupów w NGastro! [meta_description] => Naszym klientom oferujemy bogaty wybór mebli ze stali nierdzewnej m.in. nierdzewnych okapów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. [meta_keywords] => [id] => 1258 [image] => ) 1

Przepraszamy

Brak produktów w kategorii