Inne

Inne

Array
(
  [nleft] => 4057
  [nright] => 4058
  [level_depth] => 4
  [id_parent] => 1011
  [id_shop_default] => 1
  [is_root_category] => 0
  [position] => 4
  [date_add] => 2018-02-20 13:47:15
  [date_upd] => 2022-08-25 08:57:20
  [name] => Inne
  [link_rewrite] => inne
  [description] => 

W zależności od specyfiki lokalu gastronomicznego znajdujący się w nim ciąg kuchenny powinien być wyposażony w sprzęt zapewniający największą wydajność pracy. W asortymencie naszego sklepu dostępnych jest wiele rozwiązań, które pozwalają zoptymalizować realizację codziennych zadań całego zespołu. Profesjonalny sprzęt do montażu w ciągach kuchennych to m.in. multifunkcyjne patelnie gazowe. Urządzenia wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej, które obok wydajności zapewniają trwałość oraz łatwość utrzymania czystości.

W naszym sklepie internetowym oferujemy sprzęt gastronomiczny największych producentów, którzy specjalizują się w zaopatrywaniu firm działających w branży HORECA. Oferowane urządzenia cechują się prostotą obsługi oraz zastosowaniem najlepszych materiałów i podzespołów. Dzięki temu świetnie sprawdzają się podczas intensywnej eksploatacji. Sprzęt gastronomiczny uzupełniający ciągi kuchenne jest w pełni kompatybilny z pozostałymi rozwiązaniami danego producenta. To zapewnia możliwość łatwego tworzenia dowolnych konfiguracji.

Wybierz sprzęt i akcesoria gastronomiczne sprawdzonych dostawców. Zapewnij sprawne działanie swojego lokalu, najwyższy standard obsługi klientów oraz optymalne warunki pracy dla całego zespołu.

[meta_title] => Patelnia gazowa, multifunkcyjna. Wejdź na nasz sklep internetowy. [meta_description] => Patelnie gazowe producenta RM Gastro to idealny wybór. Wyprodukowane w całości ze stali nierdzewnej, z dobrym rozprowadzaniem ciepła to must have restauracji. [meta_keywords] => [id] => 1028 [image] => ) 1

Przepraszamy

Brak produktów w kategorii