Dyson

Firma Dyson to znany i ceniony dostawca profesjonalnych technologii pozwalających utrzymać najwyższy standard sanitarny w lokalu gastronomicznym. Producent niezawodnych suszarek do rąk proponuje szeroki asortyment produktów o dużej wydajności. W ofercie firmy Dyson dostępne są m.in. suszarki do rąk, odkurzacze oraz oczyszczacze powietrza. Wszystkie urządzenia spełniają rygorystyczne normy jakościowe. Poszczególne modele są dostosowane do intensywnej eksploatacji w lokalach usługowych.

Firma Dyson oferuje szeroką gamę produktów, które zachwycają nienaganną estetyką wykonania. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów gwarantuje trwałość nawet pomimo intensywnego użytkowania. Dopracowany projekt podnosi ergonomię urządzeń i zapewnia łatwość obsługi. Nowoczesna stylistyka świetnie sprawdza się w każdym lokalu gastronomicznym. Łatwość montażu i serwisowania to niepodważalne atuty użytkowe. Duży asortyment modeli suszarek, oczyszczaczy i odkurzaczy ułatwia wybór urządzeń idealnie dopasowanych do potrzeb konkretnego lokalu gastronomicznego.

Zadbaj o najwyższy standard higieny, czystość oraz odpowiednie warunki sanitarne w lokalu. Postaw na sprawdzone rozwiązania od firmy Dyson, z których korzysta cała branża gastronomiczna.

Przepraszamy

Brak produktów w kategorii