Duni

Duni Group to firma specjalizująca się w kreowaniu rozwiązań i pomysłów na nakrycie stołu oraz dania na wynos. Głównym elementem oferty znanego na całym świecie producenta są serwetki, obrusy, świece, a także opakowania i systemy pakowania żywności na wynos. Firma zatrudnia 2300 pracowników w 24 krajach. Główna siedziba Duni Group znajduje się w szwedzkim Malmo. Jednostki produkcyjne są zlokalizowane w Szwecji, Niemczech, Polsce, Tajlandii oraz Nowej Zelandii.

Filozofią Duni Group jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań, które stworzą wyjątkową atmosferę stołu w trakcie każdego posiłku. Produkty oferowane przez znaną markę doskonale sprawdzają się w lokalach gastronomicznych, które dbają nie tylko o wyśmienity smak serwowanych posiłków, ale także całą otoczkę towarzyszącą ich spożywaniu. Korzystając z oferty Duni Group lokale gastronomiczne mogą podnieść standard obsługi, co przekłada się na zadowolenie klientów. Firma działająca na rynku od 1949 roku oferuje również profesjonalne systemy do pakowania żywności na wynos. Wszystkie produkty spełniają restrykcyjne normy jakościowe.

Wybierz produkty Duni Group, stwórz dla klientów niepowtarzalną atmosferę podczas posiłku i podnieś standard swojego lokalu gastronomicznego.

2 produktów

Pokazano 1-2 z 2 pozycji